Народицька селищна рада

об'єднаної територіальної громади

Більше незахищених суспільних груп отримують доступ до БПД

5 січня 2017 року внесені зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

Насамперед – це внутрішньо переміщені особи та особи, які претендують на отримання такого статусу, а також особи, які претендують на отримання статусу ветерана війни, у тому числі учасника бойових дій. Крім того, безоплатна вторинна правова допомога ветеранам війни, у тому числі учасникам бойових дій, іншим особам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», надаватиметься не лише з питань їх соціального захисту, як це було дотепер, а з будь-яких питань.

Також суттєво підвищується поріг малозабезпеченості для отримання доступу до безоплатної вторинної правової допомоги:

-         по-перше, враховуватиметься середньомісячний дохід особи, а не середньомісячний сукупний дохід сім’ї, як це було дотепер;

-         по-друге, особа матиме право, якщо її дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів;

-         по-третє, інвалід матиме право, якщо отримує пенсію або соціальну допомогу у розмірі, що не перевищує двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб (а не якщо цей розмір є меншим двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб, як це було дотепер).

Якщо у Вас виникла необхідність у правовій допомозі, Ви можете прийти в бюро, зателефонувати у місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги або ж зателефонувати на єдиний номер правової допомоги 0-800-213-103, який працює цілодобово.

 

Народицьке бюро правової допомоги

 

Адреса:                    смт. Народичі,

                    вул. Визволителів, 80                                         

                             Графік  роботи:     понеділок – пятниця

                                             з 09:00 до 18:00

                                                                            Тел.                      (04140) 2- 16-41

Ви тут: Головна Новини Більше незахищених суспільних груп отримують доступ до БПД