Народицька селищна рада

об'єднаної територіальної громади

Фахівці Народицького бюро правової допомоги консультують громадян на дому

Фахівці Народицького бюро правової допомоги консультують громадян на дому !

До Народницького бюро правової допомоги з дня відкриття вже звернулося більше 80 громадян із віддалених районів та сіл.

 Кожен потребував кваліфікованої юридичної консультації. Але не кожен міг особисто прибути до бюро у зв`язку зі станом здоров`я. У таких випадках фахівці бюро, відповідно до пріоритетів та для створення належних умов для забезпечення доступу мешканців територіальних громад до безоплатної правової допомоги, прибували за місцем проживанням клієнта для особистого спілкування. На даний час працівники Народицького бюро провели виїзні прийоми громадян  у селах Базар та Селець Народицького району. Здебільшого громадяни звертались за консультаціями для вирішення сімейних та земельних питань. Переймаються люди в селі також й питаннями соціального забезпечення, зокрема, що вигідніше – отримувати пільгу чи субсидію.

На виїзному прийомі працівники бюро відвідали жительку с. Базар з метою роз`яснення жінці про призначення адвоката для складення позовної заяви до суду. Зазначена мешканка села є інвалідом і не має можливості пересуватись самостійно, а тому попросила оформити звернення за місцем її проживання.

Також до бюро надійшло   звернення пенсіонера, який проживає в смт. Народичі. Головний спеціаліст Народицького бюро Ірина Завацька здійснила виїзд та проконсультувала стосовно оформлення та отримання субсидії за місцем проживання пенсіонера.

В ході зустрічі спеціаліст бюро презентувала інформаційно-роз'яснювальні матеріали у вигляді пам'яток і буклетів про правові послуги, які можна отримати в Коростенському місцевому центрі з надання БВПД.

Люди щиро вдячні за можливість отримати кваліфіковану юридичну консультацію за місцем їх проживання.

Якщо Вам потрібна безоплатна правова допомога, але Ви не можете самостійно дістатися до бюро правової допомоги чи до Коростенського місцевого центру з надання БВПД – телефонуйте й отримайте юридичну консультацію на дому.

Коростенський місцевий центр з надання БВПД – м. Коростень, вул. Сосновського, 28-г, тел.:(04142) 5-09-49.

Народицьке бюро правової допомоги – смт. Народичі, вул. Визволителів, 80, тел.: (04140) 2-16-41.

    

Ви тут: Головна Новини Фахівці Народицького бюро правової допомоги консультують громадян на дому