Народицька селищна рада

об'єднаної територіальної громади

Голова обласної ради відвідали нашу об’єднану територіальну громаду

nard5
nard8

Голова обласної ради Анжеліка Лабунська разом із заступником Наталією Рибак 13 квітня здійснила робочу поїздку до Народицької селищної об’єднаної територіальної громади, де відбулась нарада з питань діяльності об’єднаної громади.

Своїми думками щодо реформи місцевого самоврядування та децентралізації голова Народицької селищної ради Анатолій Леончук ділився із колегами – сільськими та селищними головами Бердичівського району.

У вступному слові очільник депутатського корпусу Анжеліка Лабунська сказала, що у жителів області немає іншого шляху, ніж об’єднання.

«Будь-які реформи потрібно починати з адміністративно-територіальних змін. Сьогодні ніхто не зможе вижити сам по собі. Я розумію, що не всі регіони області мають однаковий рівень життя – у когось краще, у когось гірше, але тільки допомагаючи один одному ми зможемо рухатися далі. Об’єднані територіальні громади – це наше «завтра», і чим швидше ми пройдемо шлях об’єднання, тим краще буде для людей. Я вважаю, що Народицька громада - одна із самих вдалих на території Житомирської області, з якої потрібно брати приклад», - наголосила голова обласної ради.

У свою чергу голова об’єднаної територіальної громади Анатолій Леончук поділилися своїм досвідом, загостривши увагу сільських і селищних голів на перспективах та проблемах, що виникають у ході організаційних заходів.

Керівник громади відповів на питання, які найбільше цікавили сільських і селищних голів. Зокрема, питання фінансового забезпечення діяльності громади, надання адміністративних послуг, формування управлінської структури громади, організації соціального захисту населення, медичного забезпечення, освіти тощо.

Анатолій Леончук зауважив, що, незважаючи на труднощі, які неминучі у становленні громади, є й переваги. Насамперед, це можливість бути господарем на своїй території, приймати рішення на користь громади та мати повноваження для їх реалізації.

Після завершення наради, учасники відвідали с.Закусили, де вони змогли поспілкуватися зі в.о. старостиТетяною Ярошенко, яка надала вичерпні відповіді на запитання сільських і селищних голів.

Ви тут: Головна Новини Голова обласної ради відвідали нашу об’єднану територіальну громаду