Народицька селищна рада

об'єднаної територіальної громади

Про Порядок і нормативу відрахування частини прибутку (доходу) комунальних підприємств Народицької селищної ради

                                                                                                                         проект

trizyb1
У К Р А Ї Н А 
Народицька селищна рада
Р І Ш Е Н Н Я

 

П’ята  сесія                                                                   УІІ скликання

 від 18.05. 2016 №

Про Порядок і нормативу відрахування
частини прибутку (доходу) комунальних
підприємств Народицької селищної ради

 

         Відповідно до ст. 64 Бюджетного кодексу України, ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності селищна рада

 ВИРІШИЛА:

         1. Затвердити Порядок і нормативу відрахування до загального фонду селищного бюджету комунальними підприємствами, які належать до комунальної власності територіальної громади Народицької селищної ради, частини прибутку (доходу) за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2016 році. (додається)

        2. Овруцькій об’єднаній державній податковій інспекції (Народицьке відділення) здійснювати контроль за повнотою і своєчасністю сплати відрахувань частини прибутку (доходу комунальними підприємствами відповідно до Порядку і нормативів відрахувань частини прибутку (доходу).

        3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 

  Селищний голова                                                                          А.О.Леончук

                                                                                                         

 

 

                                   Додаток

                                                                  до рішення селищної ради

                                                    від 18.05.2016  №

 

                                       ПОРЯДОК І НОРМАТИВИ

відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств, засновником яких є Народицька селищна рада

 

  1. .Даний Порядок і норматив регламентують здійснення відрахування до загального фонду селищного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади Народицької селищної ради, за результатами фінансово-господарської діяльності.
  2. Відрахування частини чистого прибутку (доходу) до загального фонду селищного бюджету за результатами фінансово-господарської діяльності провадяться комунальними підприємствами у розмірі 5 відсотків чистого прибутку (доходу).
  3. Частина чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до загального фонду селищного бюджету за відповідний період, визначається, виходячи із обсягу чистого прибутку (доходу), розрахованого згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку та розміру відрахування частини чистого прибутку (доходу), зазначеного у п.2 цього Порядку.
  4. Частина чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до загального фонду селищного бюджету, розраховується комунальними підприємствами відповідно до порядку складання розрахунку частини чистого прибутку (доходу), встановленого Державною податковою адміністрацією України щодо відрахування частини чистого прибутку (доходу) державними підприємствами до Державного бюджету України. Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом із фінансовою звітністю подаються до Народицького відділення Овруцької обєднанної державної податкової інспекції у строки, встановлені для подання декларації з податку на прибуток підприємств.
  5. Визначена відповідно до п. 2 цього Порядку частина чистого прибутку (доходу), зараховується на відповідний рахунок з обліку надходжень до загального фонду селищного бюджету, відкритий у відділенні Державного казначейства України у Народницькому районі.

         Відповідальність за правильність нарахування та своєчасність сплати частини чистого прибутку комунальні підприємства несуть у відповідності до чинного законодавства

Секретар ради                                                              О. В. Прокопенко

 

 

Ви тут: Головна Документи Проекти рішень на чергову сесію Про Порядок і нормативу відрахування частини прибутку (доходу) комунальних підприємств Народицької селищної ради