Народицька селищна рада

об'єднаної територіальної громади

Про затвердження Положення Подяку, Грамоту та Почесну грамоту Народицької селищної ради

                                                                                                                         проект

trizyb1
У К Р А Ї Н А 
Народицька селищна рада
Р І Ш Е Н Н Я

Четверта сесія                                                                   УІ скликання
від 30.03.2016 №   

Про  затвердження  Положення Подяку,
Грамоту та Почесну грамоту
Народицької селищної ради

                 Керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою  відзначення  трудових  колективів, окремих працівників підприємств, організацій, установ, закладів різних форм власності,  селищна  рада

 В И Р І Ш И Л А :

  1.Затвердити  Положення про Подяку, Грамоту та Почесну грамоту Народицької селищної ради (додається).

    

Селищний голова                                                                          А.О.Леончук

 

 

 

Додаток

до рішення селищної ради

№ _ від  30.03.2016

ПОЛОЖЕННЯ

про Подяку, Грамоту та Почесну грамоту Народицької селищної ради

1.Подяка, Грамота та Почесна Грамота Народицької селищної ради  є відзнакою і заохоченням депутатів рад всіх рівнів, працівників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, підприємств, установ, організацій, які своєю працею зробили вагомий внесок у
соціально - економічний і культурний розвиток територіальної громади Народицької селищної ради, виявили високий професіоналізм та беруть активну участь у громадсько - суспільній діяльності.

2.Подякою, Грамотою та Почесною Грамотою Народицької селищної ради  відзначаються працівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, депутати рад всіх рівнів, працівники підприємств, установ, організацій, правоохоронних органів,  можуть також нагороджуватися трудові колективи підприємств, установ і організацій, які зробили значний колективний внесок у зміцнення соціально - економічного, виробничого та спортивного потенціалу, розвиток соціальної і гуманітарної сфери територіальної громади Народицької селищної ради

3.Подякою, Грамотою та Почесною Грамотою Народицької селищної ради 

4.Висунення кандидатур для відзначення Подякою, Грамотою та Почесною Грамотою Народицької селищної ради здійснюється гласно за ініціативи органів самоврядування та виконавчої влади, підприємств та інших господарських структур, громадських організацій, керівників правоохоронних органів.

5.Подання про відзначення Подякою, Грамотою та Почесною Грамотою Народицької селищної ради  вносять до селищної ради керівники підприємств, установ та організацій, голова райдержадміністрації і подаються не пізніше як за 7 днів до дня вручення нагороди. В поданні вказується, за які конкретні досягнення відзначається представлена особа, місце проживання, ідентифікаційний номер. Подання підписується керівником відповідної установи, організації чи підприємства.

5.Подання про відзначення Подякою,  Грамотою або Почесною грамотою Народицької селищної ради розглядаються секретарем ради та доповідаються голові.

6.Рішення про відзначення Подякою, Грамотою або Почесною грамотою Народицької селищної ради приймається селищним головою (секретарем ради - у разі відсутності голови) і оформляється розпорядженням.

7.Почесною грамотою Народицької   селищної  ради  може бути нагороджена особа, яка раніше була нагороджена Грамотою. У виняткових випадках (раніше нагороджені селищною радою, у зв’язку з ювілеєм, тощо) допускається нагородження зразу Почесною грамотою Народицької селищної ради .

8.Особам, яких відзначено Подякою вручається грошова премія або цінний подарунок в розмірі до 150 гривень, нагородженим Почесною грамотою вручається цінний подарунок або грошова премія в розмірі до 200 грн., Грамотою – до 150 грн.

9.Особи, які відзначені Подякою, Грамотою Народицької селищної ради  можуть бути представлені повторно до неї не раніше, як через один рік. Особи які відзначені Почесною грамотою Народицької селищної ради можуть бути представлені повторно до неї не раніше, як через два роки. За рішенням селищного голови,   в окремих випадках ці терміни можуть бути змінені

10. Оформлення розпоряджень про нагородження, облік і реєстрація Подяк, Грамот та Почесних грамот Народицької селищної ради здійснюється спеціалістом апарату селищної ради, який відповідає за кадрову роботу.

11. Вручення Подяки, Грамоти, Почесної грамоти Народицької селищної ради, премії або цінного подарунка здійснюється головою ради, або за його дорученням, секретарем ради.

 

Секретар ради                                                                О. В. Прокопенко

 

 

 

 

 

 

Ви тут: Головна Документи Проекти рішень на чергову сесію Про затвердження Положення Подяку, Грамоту та Почесну грамоту Народицької селищної ради